Asus ROG Keris Wireless Mouse İnceleme

Merhaba, bu yazımda sizlere Asus ROG Keris Wireless Mouse inceleme konusundan bahsedeceğim. Özellikle FPS oynamayı sevenler için harika bir seçenek olan bu mouse, sağ elini kullanan profesyonel oyuncular için tasarlanmıştır.

Bu oyuncular düşünülerek üretilmiş bu mouse Keris Wireless ve ergonomisi ile Asus markasının mouse ürün yelpazesini nasıl geliştirdiğini bizlere göstermektedir. Keris Wireless modeli mouse, üçlü bağlantı ile birlikte gelmektedir.

Düşük gecikmelere sahip 2,4 GHz hızında, kablolu ve uzun ömürlü bir Bluetooth bağlantısı sağlamaktadır. Keris Wireless mouse pil ömrü olarak RGB kullanarak 56 saate kadar dayanabilmektedir. RGB aydınlatmasız 78 saate kadar dayanabilmektedir.

Keris Wireless mouse, üzerindeki düğmeler için 70 milyon tıklama ömrü sunmaktadır. ROG mikro anahtarla sayesinde çalışırken bile ana düğme anahtarları sayesinde aynı zamanda farenin ömrünü de uzatabilmektesiniz. Buna ek olarak normal plastik yerine uzun ömür sağlayan polimer malzeme kullanılmıştır.

ROG Keris Wireless mouse yanında bulunan düğme kapaklarının farklı renkte olanları ile değiştirilebilmesi de çok hoş bir özellik denilebilir. 16.000 dpi sensör, 400 ips ve PixArt PAW3335 kullanılmıştır. Petek biçimindeki iç yapısı ile ASUS’un bu faresi sadece 79 gram ağırlığa sahiptir. Şarj kablosu özellikle esnek bir yapıda tasarlanmıştır.

Keris Wireless mouse, ayaklarının tamamen teflondan yapılmış olması da çok güzel bir özellik. Mouse üzerinde tam RGB aydınlatma da bulunmaktadır. Bunun kullanışlı ve kolay yapılandırmak için Armoury Crate isimli yazılım kullanılmaktadır. Kutu içeriğinde kablosuz dongle, 2 adet Omron swicth, bir set yedek fare ayağı ve şarj kablosu çıkmaktadır. Ürünün fiyatı 980 tl olarak belirlenmiştir.

Son olarak ürünü ASUS’un resmi sitesinde incelemek isterseniz bu linki kullanabilirsiniz. Bu yazımda sizlere Asus ROG Keris Wireless Mouse inceleme yazısını yazmaya çalıştım. Faydalı olması dileğiyle.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir