Huawei Watch GT 3 İnceleme

Merhaba, bu yazımda sizlere Huawei Watch GT3 inceleme konusundan bahsedeceğim. Öncelikle bu saatin etkileyici bir pil ömrü ve egzersiz takibine sahip olduğunu söyleyelim. Ve hemen özelliklerine geçelim.

Huawei Watch GT 3 modeli, hem klasik tasarım seçeneği ile hem de titanyum gri rengi ve spor seçeneği de siyah kayış ile Huawei online mağaza üzerinde bulabilirsiniz. Saatin özellikleri bakımından iyilerden bii olduğunu söylemek oldukça mümkün. Huawei Watch GT 3 modeli iki farklı boyut seçeneği (42 mm ve 46 mm) olarak satılmaktadır.

Huawei Watch GT 3, 42 mm modelinde beyaz ve altın renk seçenekleri bulunmaktadır. Metalik tasarımı ise fazlasıyla elit görünmektedir. Şüphesiz ki parlak ekranı da oldukça güzel görünüyor. Saatin ekranı 1.43 inç büyüklüğünde yuvarlak kesim bir panelden oluşmaktadır. Bu ekran 466*466 piksel çözünürlüğünde görüntü üretmektedir.

Huawei Watch GT 3 modelinin sizlere sağladığı kolaylıklar arasında telefona gelen sizin seçmiş olduğunuz bildirimleri göstermektedir. Saatiniz üzerinden telefon aramaları yapmanızı ve cevap vermenizi sağlamaktadır. Navigasyon özelliğini sizlere sunmaktadır. Egzersiz takiplerinizi kolayca yapabilmenizi sağlamaktadır. En önemlisi de 7*24 sağlık asistanlığınızı yapmak üzere tasarlanmış bir modeldir.

Huawei Watch GT 3 modeli yapay zekaya sahip biz nabız izleme özelliğine sahiptir. Nabız takibinin ötesinde, SpO2 (kandaki oksijen) ölçümü, stres takibinin yapılması ve uyku takibi konularında sizi sürekli izleyen bir saattir. Eğer düzenli kullanıyorsanız sizi sağlıklı bir yaşama iten akıllı bir saattir.
Saat üzerinde 100’den fazla egzersiz modülü bulunmaktadır. Bunların 18 adedi profesyonel egzersiz modudur. Geri kalanı ise özelleştirilmiş egzersiz modları olarak kullanılmaktadır.

Huawei Watch GT 3 modeli harika bir pil ömrü sunmaktadır. Saatin 455 mAh kapasiteye sahip olması, 14 gün kadar pil performansı sağlamasına sebep olmaktadır. Huawei Watch GT 3 üzerinde 4 GB bir depolama alanı da yer almaktadır. Buraya kendi müziklerinizi atabilir. Ardından bluetooth kulaklığınızı saatinize bağlayarak, telefonunuzu yanınıza almadan yürüyüşe ya da koşuya çıkabilirsiniz.

Huawei Watch GT 3 modelinin fiyatı ortalama 3.599 tl olarak belirlenmiştir. Bu yazımda sizlere Huawei Watch GT3 inceleme konusundan bahsetmeye çalıştım. Faydalı olması dileğiyle.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.